extra

Bohaterowie "Gry o tron" w konwencji PRL. Tego jeszcze nie było!

Czytaj dalej
Wojciech Boś

Bohaterowie "Gry o tron" w konwencji PRL. Tego jeszcze nie było!

Wojciech Boś

"Gra o tron" nie ma sobie równych. Kultowa produkcja HBO na podstawie sagi "Pieśni lodu i Ognia" George'a R.R. Martina posłużyła już wielu internetowym artystom za przykład i bazę do ich własnych prac.

Takim oto sposobem mogliśmy się już przekonać, jak wyglądałyby postacie z "Gry o tron" gdyby zostały członkami popularnych w latach 80. i 90. subkultur, sportretowani w stylu Simpsonów i bohaterów bajek Disneya, a nawet przedstawieni w stylistyce "Grand Theft Auto: Westeros". My mamy jednak własną interpretację postaci z "Gry o tron", którą przygotowaliśmy specjalnie z okazji premiery 7. sezonu.

Wyobrażacie sobie Dany, Tyriona, Jona czy Cersei w konwencji PRL? Za ladą u rzeźnika, na wczasach pod gruszą, w drodze do Peweksu czy zatrzymanych przez milicję? My tak, dlatego właśnie w ten okres naszej państwowości przenieśliśmy bohaterów "Gry o tron". Efekty możecie zobaczyć w galerii.

Autorem rysunków jest Wojciech Boś, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Szkła Artystycznego, zajmujący się obecnie concept artem, ilustracją, storybordingiem animacją i grafiką 3D.
Zobacz więcej prac autora.

Wojciech Boś

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

extra.telemagazyn.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.